בשר על הגריל בקייטרינג איכותי

מגשי אירוח בשרי

ארוחת שף ביתית בשרית

יש אירועים או מפגשים חברתיים שפחות מתאים להזמין עבורם קייטרינג עם מלצרים שמגישים לשולחן, לארגן עבורם סידורי ישיבה וכדומה. לרוב, אלו אירועים שהאווירה בהם היא יותר אישית, אינטימית, חמה ומשפחתית. בדיוק עבור אירועים כאלו יצרנו בקייטרינג גורמן את האפשרות להזמין אוכל מוכן, בשרים מעושנים ובגריל במשלוח עד הבית. כל המנות מעשה ידיו של שף אלכס, כמובן, ממש כאילו הזמנתם קייטרינג לכל דבר.  

הזמינו אוכל מוכן הביתה!

לאילו אירועים מתאימים מגשי אירוח בשרי?

האפשרות להזמין מגשי אירוח בשרי או משלוח של מנות שף עד הבית יכולה להתאים למגוון רחב של אירועים, קטנים וגדולים - לאירועים פרטיים כגון ימי הולדת, חגיגות של ימי נישואים, מסיבות גיוס או מפגשי חברים וכן לאירועים עסקיים כגון קבלות פנים, הרמת כוסית, ישיבות חגיגיות בעבודה וכיוצא בזה. בנוסף, האפשרות של הזמנת אוכל מוכן או מגשי אירוח יכולה להתאים מאוד גם למי שהתקציב שלהם מוגבל ואין להם כרגע יכולת להשקיע בהזמנת שירות קייטרינג מלא. 

בשרים, לחמים וקינוחים עד הבית

האפשרות שיצרנו עבורכם בקייטרינג גורמן להזמין את מנות השף שלנו עד הבית נותנת לכם הזדמנות להנות ממגוון המנות הקיימות בתפריט שלנו. ניתן להזמין מאיתנו מנות של בשרים מעושנים, בשרים על הגריל, נקניקיות ולחמים העשויים בעבודת יד וכמובן, תוספות וקינוחים מפנקים. שף אלכס התמחה בארץ ובחו"ל בתחום הבשרים, באומנות הכנת הנקניקיות הנקראת שרקוטרי, וכן בתחום האפייה והקונדיטוריה. שלל ההתמחויות האלו מאפשרות לו ליצור עבורכם את הארוחה המושלמת מא' ועד ת'.

מגשי אירוח לאירוע ביתי
בשר בקייטרינג גורמן

אנחנו, שף אלכס ואינה, אשתו ושותפתו לעסק, נשמח לשוחח עמכם. יחד נבנה תפריט שיותאם באופן אישי לצרכים שלכם ושל האירוע שלכם. נשמח לשמוע מה אתם והאורחים שלכם אוהבים לאכול, אם יש לכם העדפות או מגבלות כאלה ואחרות וכך להכין לכם את המנות הכי טובות שאפשר. נוכל גם לייעץ ולהמליץ על מנות במידה ואינכם בטוחים עדיין מה אתם רוצים. כל המנות שלנו עשויות מחומרי גלם איכותיים ואנחנו נדאג להביאן עד לבית שלכם או למקום האירוע כשהן חמות וטריות. ככה אתם נהנים מאוכל טעים ומפנק ללא כל מאמץ. 

תפריט מותאם אישית